КТ органів черевної порожнини тваринам

Комп'ютерна томографія черевної порожнини тварин — інформативний метод аналізу стану внутрішніх органів. Процедура є безпечною та швидкою. Вона виразно показує відхилення від норми у жовчному міхурі, шлунку, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, кровоносній системі, а також у лімфатичних вузлах обстежуваної зони.

КТ у ветцентрі Animal Clinic у селищі Борова дозволяє перевірити черевну порожнину вихованця на наявність запальних чи пухлинних процесів, виявити атрофію, застій жовчі, порушення кровообігу та інші патології.

Коли проводиться КТ черевної порожнини?

Котам, собакам та іншим домашнім улюбленцям призначається комп'ютерна томографія, якщо на попередньому обстеженні було виявлено:

  • Аномалії розвитку.
  • Захворювання лімфовузлів.
  • Новоутворення. КТ дозволяє діагностувати метастази.
  • Проблеми з печінкою, наприклад, її збільшення.
  • Травму селезінки.

Якщо вихованець пошкодив ділянку черевної порожнини, є підозра на аневризму, кісту, кровотечу в черевній порожнині або сторонній предмет у шлунково-кишковому тракті, ветеринар у Київській області призначає томографію. Процедура допомагає спланувати хірургічне втручання, а також контролювати перебіг терапії.

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!