Партнери та співробітництво

 
 
Поділитися в соцмережах: Twitter Facebook

Запрошуємо до співпраці професійні інформаційні видання, а також освітні установи і організації!

Наші фахівці завжди готові відповісти на питання, що виникли у вас щодо послуг філій ветцентру.

Для отримання підтримки відвідайте нашу телеграм-чат обслуговування клієнтів за вказаним номером

+380673339563


Якщо ви хочете стати нашим партнером, з маркетингових питань напишіть на наш e-mail: animalclinic.marketing@gmail.com.

З питань реалізації товарів прохання зв'язатися з нами за цією адресою електронної пошти: animalclinic.procure@gmail.com.

Співробітництво, пов'язане з проведенням лабораторних досліджень, можна обговорити, написавши листа на електронну адресу: animalclinic.laboratory@gmail.com.

Компанія «Авіцена ЛТД»

ReGen Lab (Швейцарія) - набори для отримання PRP-плазми, плазмоліфтінг, аутологоіческое клітинне омолодження. Області застосування: дерматологія (естетична корекція, лікування акне, постакне, алопеції), ортопедія (бурсити, епікондиліти, травми меніска, сухожиль), стоматологія (пародонтоз, синус-ліфтинг, імплантація), хірургія (лікування не загоюються виразок і т.д

ВЦ Aniaml Clinic - прямий і ексклюзивний партнер компанії «Авіцена ЛТД»

http://www.avicena.net.ua/o-kompanii

Maltipoo World – єдиний в Україні розплідник собак популярної породи – мальтіпу. Професійні селекціонери створюють для пухнастих вихованців найкращі умови, турбуючись про здоров’я цуценят. ВЦ Animal Clinic є офіційним партнером розплідника Maltipoo World. Наші фахівці забезпечують повний ветеринарний супровід собак від самого їх народження.

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!