Консультації

До сих пір знаходите через гугл симптоми вихованця? Інтернет не завжди дає коректні відповіді на питання про здоров'я тварини. Існують захворювання зі схожою симптоматикою. Це означає, що, поставив діагноз навмання, Ви ризикуєте нашкодити своєму улюбленцю. Кращий вихід - спиратися на знання і досвід професіоналів - проконсультуватися з ветеринаром нашої ветклініки в Києві.

Консультації

Консультація ветеринара в Києві

У Animal clinic щодня проводяться повні розгорнуті консультації відносно вихованців з наданням документації власникам в прийомі. Досвідчені ветеринари розповідають заводчикам про:

 1. Годування
 2. Догляд та необхідних для нього гіпоалергенних засобах
 3. Профілактика захворювань
 4. Надання першої допомоги
 5. Грамотне лікуванні вихованців
 6. Розведення тварин
 7. Проведення кастрації і стерилізації
 8. Хірургічне лікування
 9. Післяопераційний період
 10. Реабілітацію
 11. Вакцинацію
 12. Чіпування
 13. Перетримку вихованця
 14. Дерматологічні лікування
 15. Підготовку документів для виїзду за кордон і т. ін.

Всі обстеження і фахівці в одному місці

У нас Представлені такі напрямки ветеринарної медицини: терапія, хірургія, стоматологія, акушерство і гінекологія, неврологія, ортопедія і ін. Також ведеться прийом вузькопрофільного напрямку по гризунам і птахам.

100% точність лабораторних досліджень

У ВЦ "Animal Clinic" надається повний комплекс лабораторної діагностики, що дає можливість більш точно поставити і підтвердити діагноз, а в подальшому контролювати процес лікування і вносить корекцію в призначення.

Високоекспертне обладнання

У розпорядженні центру є портативний мобільний апарат УЗД, що дозволяє в найкоротші терміни провести дослідження не тільки в умовах стаціонару, а й на виїзді. Також за допомогою портативної рентген-системи, ми можемо провести розгорнуту діагностику з проблем, пов'язаних з ортопедією, травматологією, виявити асцитні явища в черевній і грудній порожнинах.

Комфортні умови

Адміністративний персонал погоджує зручний для Вас дату та час відвідування нашого центру, що зводить до мінімуму контакт Вашої тварини з іншими під час візиту. У зоні очікування Ви можете випити чашечку запашної кави, а також почастувати свого вихованця улюбленими ласощами, щоб візит в клініку асоціювався у нього з приємними емоціями.

Безпека вашого вихованця

У приміщеннях клініки постійно проводиться знезараження повітряного середовища за допомогою бактерицидних реціркуляторних систем ORBB. Це, в свою чергу, забезпечує високий рівень асептики і антисептики при обстеженні і лікуванні наших пацієнтів, і що не менш важливо дані системи дезінфекції абсолютно нешкідливими для оточуючих, у порівнянні з бактеріцідними лампами відкритого типу.

Ветеринари нашої ветклініки на Позняках нададуть вичерпну інформацію відповідно до видовими, статевими, породними і віковими особливостями вихованця. Консультація ветеринара знадобиться в наступних випадках:

 1. На етапі прийняття рішення про те, щоб завести домашню тварину. Це серйозний крок, тому, обов'язково треба запитати у фахівця питання утримання та годівлі, запитаєте в поширених захворюваннях і як уберегтися від них.
 2. Коли виникає питання про препаратах. Приватний ветеринар підкаже правильне дозування і графік прийому ліків.
 3. Якщо хвороба чотириногого друга затягнулася, а лікування не приносить результату.

Пам'ятайте: консультація ветеринара носить виключно рекомендаційний характер. Лікування тваринного онлайн або по телефону не може бути ефективним. Для правильної постановки діагнозу і грамотного лікування ветеринара нашої ветклініки Києва необхідний повний анамнез життя і захворювання тварини, а також його обстеження.

Ми просимо вас не займатися самостійним лікуванням тварини, попередньо не порадившись з лікарем. Ваші неправильні дії можуть погіршити стан хворого вихованця. Запишіться на консультацію за телефоном: (044) 333 95 63.

Вартість послуг:

Консультації
Послуга
Вартість, грн
Прийом головного лікаря
750
Прийом ветеринара
550
Прийом лікаря вузької спеціальності
750
Прийом ветеринара ургентний (денний час)
850
Прийом ветеринара ургентний (нічний час)
1200
Консультація за результатами аналізів
375
Консультація лікаря без тварини
375
Консультації
Послуга
Вартість, грн
Прийом головного лікаря
600
Прийом ветеринара
400
Прийом лікаря вузької спеціальності
600
Прийом ветеринара ургентний (денний час)
700
Прийом ветеринара ургентний (нічний час)
950
Консультація за результатами аналізів
300
Консультація лікаря без тварини
300
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!