Ультразвукове дослідження

УЗД для тварин призначається при складності визначення діагнозу і при підозрі на розвиток важких гострих або хронічних патологічних процесів в організмі. Наш ветеринарний центр оснащений портативними приладом для проведення УЗД тварині. Це дозволяє ветеринарам проводити діагностику не тільки в ветцентре, але і коли необхідна послуга виклик ветлікар додому. Апарат сприяє виявленню самих незначних відхилень від норми у функціонуванні та морфології внутрішніх органів і систем Вашого вихованця.

Діагностика

Новітнє обладнання - точні результати

У Animal Clinic встановлений апарат УЗД Z.ONE від компанії ZONARE з зонної технологією сканування. Завдяки йому наші ветеринари отримують інформацію про стан здоров'я пацієнта в 10 разів швидше, ніж це можливо при використанні звичайного УЗ-апарату.

Конвексний датчик для дослідження глибоко розташованих органів черевної порожнини і заочеревинного простору, а також датчик для проведення кардіодослідження - ЕХО серця - забезпечують точність і високу швидкість діагностики.

Ультразвукове дослідження проводиться для діагностики:

Всі ультразвукові дослідження в ветцентре Animal Clinic проводяться абсолютно безболісно і комфортно для пацієнта. А також дозволяє отримати максимум інформації про стан органів там, де це неможливо зробити при простому обстеженні.

Ультразвукове дослідження дозволяє найбільш доступно і безпечно визначити структуру і стан практично всіх внутрішніх органів і тканин.
Результати УЗД ми друкуємо і видаємо власникам.

Ви напевно хочете знати все про УЗД для тварин. Детальну інформацію про проведення обстеження, а також в тому, як підготувати до нього вихованця, Ви дізнаєтеся в нашого адміністратора, а також у нас на сайті.

Попередньо запишіться на процедуру онлайн, або зателефонуйте за номером:

(044) 333 95 63. Ми відповімо на всі питання і виберемо Найбільш зручний час для Вашого візитом!

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!