Стаціонар

Стаціонар для домашніх тварин то є спеціальне відділення клініки для тимчасового перебування вихованців. Тут Ваш чотириногий друг знаходиться в надійних руках професіоналів.

Стаціонар

Стаціонар для вихованців в Києві

Залишити вихованця в стаціонарі - це рішення може бути вимушеним або добровільним, якщо так необхідно власнику. Стаціонар для домашніх тварин є актуальним в декількох ситуаціях.

  1. Потрібно, щоб пацієнт перебував під наглядом ветеринарів.
  2. Професіонали спостерігають за станом пацієнтів цілодобово. Іноді ненадовго залишити свого улюбленця в стаціонарі необхідно. Це - гарантія того, що при ускладнення тварині буде надана невідкладна допомога, а також запорука його швидкого повноцінного одужання.

  3. Вам необхідно виїхати на деякий час.
  4. Не хочете турбувати друзів, знайомих, сусідів і нести улюбленця в сумнівну готель для тварин? Тоді стаціонар домашніх тварин актуальний для Вас. Він стане затишним і безпечним тимчасовим будинком для Вашого чотириногого друга.

Особливості стаціонару Animal clinic

В післяопераційному стаціонарного відділенні перебувають індивідуальні бокси з системою автоматичного підігріву і контролю температурного режиму, а також системою індивідуального регулювання освітлення. До кожного боксу додаються м'які підстилки, в разі потреби, для комфортного відпочинку пацієнтів. У стаціонарі для домашніх тварин, як і у всіх приміщеннях ветклініки регулярно проводиться абсолютно безпечне для здоров'я знезараження повітряного середовища з допомогою бактерицидних рециркуляторних систем ORBB.

* Післяопераційне лікування розписує доктор в момент виписки пацієнта.

За час лікування Ваші вихованці стають частиною великої родини нашого ветеринарного центру. Залишаючи свого пухнастиків в стінах клініки, Ви можете бути впевнені: він буде перебувати в компанії людей, які обожнюють тварин і зроблять все, щоб гість почувався як вдома.

Своєчасний прийом їжі, потрібні процедури і прогулянки - всім цим хвостатий буде забезпечений. Наші фахівці з радістю пограють з Вашим улюбленцем. Кожен день свого перебування в стаціонарі для домашніх тварин вихованець буде оточений професійної турботою і увагою.

Вартість послуг:

Стаціонар
Послуга
Вартість, грн
Стаціонар (денний)
300
Стаціонар (доба)
500
Стаціонар із супроводом лікаря (1 година)
325
Стаціонар із супроводом лікаря (12 годин)
3430
Стаціонар
Послуга
Вартість, грн
Стаціонар (денний)
200
Стаціонар (доба)
350
Стаціонар із супроводом лікаря (1 година)
225
Стаціонар із супроводом лікаря (12 годин)
2405
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!