Адреса: Київ, вул. Княжий Затон, 9
9:00 – 22:00, без вихідних

  Плазмотерапія

  У 99% випадків людина заражається сказом від домашнього собаки. Вірус передається вихованцям від бездомних тварин і представників дикої природи через укуси або подряпини. Сказ смертельно, але ви можете убезпечити себе, своєчасно вакцынувавши тварину на вакцинацію в Києві.

  Плазмотерапія

  Плазмотерапія: дієве лікування домашніх тварин

  У Франції, Ізраїлі, Італії та інших європейських країнах успішно застосовують цю методику. Вона активно використовується в офтальмології, гінекології, дерматології, ортопедії та неврології. Пацієнту вводяться компоненти його ж крові, які активують ріст клітин і сприяють їх відновленню. Після введення препарату рани заживають швидше, а існуючий запальний процес усувається.

  Побачивши успішне застосування плазмотерапіі при лікуванні людей, команда Animal Clinic прийняла рішення задіяти цю нову методику, надаючи медичну допомогу домашнім тваринам з травмами і патологіями. Пропонована послуга є унікальною, оскільки на сьогоднішній день її не роблять ні в одній клініці України, крім нашого ветеринарного центру.

  Як проходить плазмотерапія?

  Щоб була проведена плазмотерапія, крові потрібно зовсім не багато. Точна кількість залежить від того, наскільки сильним є ураження. Кров береться з вени і поміщається в спеціальну стерильну пробірку. Далі наші фахівці піддають її центрифугуванню.

  Складові крові мають різний розмір і вага, тому після обробки на центрифузі в пробірці з'являється кілька шарів. Завдяки цьому можна видалити все, що не буде потрібно, залишивши тільки тромбоцити, необхідні для терапії.

  Після застосування місцевої анестезії отримана рідина вводиться в уражену ділянку тіла тварини, засвоюється організмом і поступово відновлює уражені тканини. Якщо це необхідно, точне місце введення препарату визначається за допомогою УЗД.

  Переваги процедури

  Застосовується плазмотерапія для суглобів, м'язів, кісткових тканин, сухожиль, шкіри. PRP-терапія - альтернатива оперативному лікуванню, що має безліч переваг:

  1. Швидкість проведення. Плазмотерапія займає не більше півгодини.
  2. Немає необхідності приймати ліки.
  3. Відсутність потреби в перебуванні на стаціонарі. Після закінчення процедури улюбленець може відправитися з вами додому і повернутися до своїх звичних занять.
  4. Виключена ймовірність попадання в організм інфекції і виникнення алергічної реакції, оскільки використовується власна кров пацієнта.
  5. Немає згубного впливу на печінку, нирки та інші органи, як це буває при вживанні лікі

  Процедура актуальна не тільки при лікуванні, а й під час реабілітаційного періоду. Ефектом від плазмотерапії буде зникнення у тварини больового синдрому і м'язового спазму. Тканини будуть відновлюватися швидко. Крім того, якщо процедура спрямована на лікування суглоба, збільшується амплітуда його рухів, а на реабілітацію йде менше часу.

  Особливості проведення плазмотерапіі в Animal Clinic

  PRP-терапія в Animal clinic виконується досвідченими ветеринарами. Завдяки сучасному обладнанню процедура проходить з максимальною точністю і сприяє швидкому одужанню вихованців. Вам варто розглянути можливість лікування домашнього улюбленця саме в нашій клініці. Ми гарантуємо:

  1. Високу ефективність. Ми отримуємо оптимальний обсяг тромбоцитів завдяки новітньому спеціально запрограмованим апарату для отримання плазми.
  2. Стерильність. PRP-терапія здійснюється в умовах чистоти і стерильності.
  3. Безпека. У препарат не потрапляють еритроцити та інші зайві компоненти. Після того, як проведена плазмотерапія, результат буде на благо здоров'я тварини. Ми використовуємо герметичні вакуумні пробірки, які запобігають контакт біоматеріалу з зовнішнім середовищем і забезпечують його захист на кожному етапі проведення процедури.

  Пропонуємо Вам скористатися нашою унікальною послугою, адже вона високоефективна і має прийнятну вартість!

  Вартість послуг:

  Плазмотерапія
  Послуга
  Вартість, грн
  Regen ACR-C Classic Regen ™ ACR Classic для малоінвазивної процедури лікування шкіри призначений для отримання з крові пацієнта і приготування 6-7 мл PRP (Platelet Rich Plasma) плазми. Використовується для Внутрідермальних ін'єкцій.
  6740
  Regen ACR-C Plus Regen ™ ACR Plus призначений для отримання 12-14 мл збагаченої тромбоцитами плазми (PRP) і 6-7мл аутологічної сироватки тромбіну (ATS). Використовується для отримання аутологічного ПРП філери і глибокої корекції
  11310
  Записатися на прийом Live-консультація