Виклик ветеринара додому

У вас мало часу? Складнощі з транспортуванням тварини? Вихованець боїться перебувати в клініці? Відмінне рішення в кожній із цих ситуацій - наша послуга «Ветлікар додому». Всього один дзвінок - і за вказаною адресою буде відправлений автомобіль з фахівцями Animal clinic і всім необхідним обладнанням.

Виклик ветеринара додому

Виклик ветеринара додому - невідкладна допомога вихованцю

Ветеринарна допомога за місцем проживання передбачає прибуття транспортного засобу прямо до вашого будинку. Транспорт оснащений усіма необхідними приладами, інструментами та препаратами. При виклику ветлікаря додому можна розраховувати на докладну консультацію ветеринара.

Можуть бути зроблені такі заходи, як:

  • Первинний огляд
  • Взяття біоматеріалу
  • Лабораторні дослідження
  • Вакцинація
  • Реанімація
  • Лікувальні процедури
  • Інфузійні терапії

Виїзд ветеринара на виклик

Вирішили викликати ветлікаря додому? Необхідно підготувати тварину до зустрічі з фахівцем. У телефонній розмові наш адміністратор пояснить Вам алгоритм дій в залежності від того, яка процедура має бути з чотириногим другом.

Переваги виклику ветлікаря додому

Люди, що приїжджають на виклик - професіонали, за плечима яких - багаторічна практика і порятунок життів пацієнтів різної складності. Знаходження за межами клініки ніяк не відбивається на якості роботи ветеринара.

Ви можете бути впевнені: ветлікарі на дому зроблять все необхідне для збереження здоров'я і життя Вашого улюбленця. В медичних заходах за межами ветеринарного центру є свої переваги:

  1. Немає ризику нашкодити тварині транспортуванням, якщо його стан погіршився.
  2. Тварина веде себе спокійно в порівнянні з перебуванням в клініці.
  3. Немає потреби витрачати час на приїзд в ветцентр.

Викликати додому ветлікаря для надання домашній тварині термінової ветеринарної допомоги можна за номером телефону: (044) 333 95 63. Вихованцеві стало погано? Не чекайте, що його самопочуття поліпшиться, і не намагайтеся вилікувати тварину своїми силами: ви ризикуєте нашкодити йому. Зателефонуйте нам і уважно слухайте рекомендації фахівця!

Вартість послуг:

Виклик ветеринара додому
Послуга
Вартість, грн
Виклик лікаря додому з 11.00 до 20.00 в межах району
535
Виклик лікаря додому з 11.00 до 20.00 за межі м.Києва
910
Виклик лікаря додому з 11.00 до 20.00 по Києву
775
Виклик лікаря додому з 20.00 до 10.00 в межах району
675
Виклик лікаря додому з 20.00 до 10.00 за межі м.Києва
1100
Виклик лікаря додому з 20.00 до 10.00 по Києву
990
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!