• Головна
 • Контакти
 • Діагностика та лікування тварин у ветклініці у Софіївській Борщагівці.

Діагностика та лікування тварин у ветклініці у Софіївській Борщагівці.

 
 
Поділитися в соцмережах: Twitter Facebook

Лікування тварин за американськими стандартами якості у Софіївській Борщагівці

Вихованець занедужав? Плануєте прищепити, підстригти чи обстежити тварину? Весь комплекс діагностичних, лікувальних та доглядових процедур виконують спеціалісти Animal Clinic у селі Софіївська Борщагівка.

У ветклініці впроваджено сучасні методики досліджень та терапії, запозичені у США. Професіонали ветеринарії створюють затишну атмосферу, в якій власники почуваються як у гостях у старих друзів, а для домашніх тварин мінімізовано стрес проходження процедур.

Послуги ветцентру — на варті здоров'я чотирилапих та пернатих улюбленців

Запобігти захворюванню, вилікувати його, зберегти тварині здоров'я та врятувати життя — ці нелегкі завдання щодня виконують лікарі нашої філії. Ми налагодили ефективну роботу в різних медичних напрямках, щоб надавати вихованцям та їхнім господарям актуальну допомогу:

 • Консультації. Є питання про те, як уникнути розвитку недуги, доглядати кота чи собаку певної породи? Приходьте на консультацію і отримайте максимум корисної інформації.
 • Діагностика — візуальна, апаратна, лабораторна. Вам не доведеться їздити різними установами, щоб здати біоматеріали тварини на аналіз, зробити УЗД, КТ та інші дослідження.
 • Стоматологія. Лікування, чищення ультразвуковим скалером, видалення зубів — повний спектр стоматологічних процедур, спрямований на підтримання здоров'я ротової порожнини.
 • Дерматологія. Вихованець чухається? У нього випадає шерсть? Помітні рани на шкірі? Ми знайдемо причину і усунемо її, допоможемо позбутися бліх, власоїдів, кліщів.
 • Ортопедія. Вроджені або набуті порушення опорно-рухового апарату знижують якість життя тварини, тому важливо звернутися до досвідченого ветеринарного ортопеда або травматолога.
 • Хірургія. Ветеринарні хірурги нашого ветцентру виконують прості та складні операції: як класичні, так і малоінвазивні.
 • Грумінг. Стрижка кігтів, чищення вух, породна стрижка — будемо раді причепурити вашого улюбленця!

Наша ветеринарна клініка — правильний вибір, якщо ви мешкаєте у ЖК «Софія», будь-якій точці Бучанського чи сусідніх районів.

5 причин звернутися до Animal Clinic у с. Софіївська Борщагівка

Шукаєте лікаря для свого чотирилапого чи пернатого друга? Звертайтеся до нашої ветклініки — вона має багато переваг:

 1. Працюємо 24/7.
 2. Гуманно ставимося до пацієнтів — так само дбайливо і з любов'ю, наче вони наші вихованці.
 3. Приймаємо планових та термінових пацієнтів.
 4. Використовуємо сучасне обладнання.
 5. Усі лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію.

У нашій роботі поєднано любов до тварин, високий професіоналізм та великий досвід. Чекаємо на вас за адресою: вул. Боголюбова, 44. Рекомендуємо заздалегідь записатися на прийом за номером: 044 333 9563.

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!