Дерматологія

Тварини, як і люди, схильні до шкірних захворювань. Навіть виключно домашній улюбленець, який жодного разу не був на вулиці, може придбати алергію, грибок і навіть шкірних паразитів.

Дерматологія

Рішення дерматологічних проблем тварин в Києві

Ви не зможете допомогти вихованцеві самостійно. Невміння розпізнати ту чи іншу недугу через схожість деяких симптомів може тільки нашкодити пухнастому пацієнтові. Саме тому при виявленні проблеми потрібно відразу звернутися до професіоналів, які знаються на дерматології тварин.

Ветеринарна дерматологія в Animal clinic

Наші фахівці застосовують найсучасніші і якісні засоби, розроблені в сфері дерматології для тварин. Це препарати, що знімають симптоми і усувають першопричину захворювання, що спричинило за собою поразку шкірного покриву.

У Animal clinic працюють кращі ветлікарі Києва, яким під силу позбавити домашню тварину від різних дерматологічних захворювань. Наші професіонали прекрасно розбираються у всіх нюансах дерматології, тому швидко вживуть усіх заходів для запобігання розвитку недуги.

Важливо розуміти, що деякі інфекційні захворювання шкіри можуть бути небезпечними не тільки улюбленця, а й для його заводчика. Таких тварин обов'язково залишають у стаціонарі для ефективного лікування.

Як виявити наявність захворювання шкіри?

У дерматології тварин відомі різні бактеріальні та інфекційні захворювання, що паразитують на шкірі вихованця. Ці чинники дають про себе знати такими видимими ознаками, як:

  • Випадання вовни
  • Расчесов на тілі
  • Обласна
  • Неприємний запах з вух
  • Скоринки на шкірі
  • Лущення дерми і лупа

Якщо помітили ці симптоми, негайно привезіть вихованця до ветеринара. Зробити це повинна людина, що безпосередньо контактує з твариною і знає про його спосіб життя, раціону, супутніх хворобах і ліках, які були призначені для їх усунення. Перед візитом в клініку Не мийте тварина шампунем. Візьміть з собою довідки про щеплення або паспорт вихованця. Якщо хочете знати все про дерматології тварин, на Ваше запитання відповість наш фахівець під час консультації. Записатися на прийом або консультацію ветеринара можна за номером: (044) 333 95 63.

Вартість послуг:

Дерматологія
Послуга
Вартість, грн
Дослідження на мікроспорії за допомогою лампи Вуда
75
Зішкріб з вушного каналу
150
Зішкріб зі шкіри
150
Посів на дерматофіти
400
Прийом дерматолога (вторинний)
150
Прийом дерматолога (первинний)
300
Дерматологія
Послуга
Вартість, грн
Дослідження на мікроспорії за допомогою лампи Вуда
55
Зішкріб з вушного каналу
100
Зішкріб зі шкіри
105
Посів на дерматофіти
280
Прийом дерматолога (вторинний)
105
Прийом дерматолога (первинний)
210
Записатися на прийом Live-консультація