Ветеринарна дерматологія

Тварини, як і люди, схильні до шкірних захворювань. Навіть виключно домашній улюбленець, який жодного разу не був на вулиці, може придбати алергію, грибок і навіть шкірних паразитів.

Ветеринарна дерматологія

Рішення дерматологічних проблем тварин в Києві

Ви не зможете допомогти вихованцеві самостійно. Невміння розпізнати ту чи іншу недугу через схожість деяких симптомів може тільки нашкодити пухнастому пацієнтові. Саме тому при виявленні проблеми потрібно відразу звернутися до професіоналів, які знаються на дерматології тварин.

Ветеринарна дерматологія в Animal clinic

Наші фахівці застосовують найсучасніші і якісні засоби, розроблені в сфері дерматології для тварин. Це препарати, що знімають симптоми і усувають першопричину захворювання, що спричинило за собою поразку шкірного покриву.

У Animal clinic працюють кращі ветлікарі Києва, яким під силу позбавити домашню тварину від різних дерматологічних захворювань. Наші професіонали прекрасно розбираються у всіх нюансах дерматології, тому швидко вживуть усіх заходів для запобігання розвитку недуги.

Важливо розуміти, що деякі інфекційні захворювання шкіри можуть бути небезпечними не тільки для улюбленця, а й для його заводчика. Таких тварин обов'язково залишають у стаціонарі для ефективного лікування.

Як виявити наявність захворювання шкіри?

У дерматології тварин відомі різні бактеріальні та інфекційні захворювання, що паразитують на шкірі вихованця. Ці чинники дають про себе знати такими видимими ознаками, як:

  • Випадання вовни
  • Расчесов на тілі
  • Обласна
  • Неприємний запах з вух
  • Скоринки на шкірі
  • Лущення дерми і лупа

Якщо помітили ці симптоми, негайно привезіть вихованця до ветеринара. Зробити це повинна людина, що безпосередньо контактує з твариною і знає про його спосіб життя, раціон, супутні хвороби і ліки, які були призначені для їх усунення. Перед візитом в клініку не мийте тварину шампунем. Візьміть з собою довідки про щеплення або паспорт вихованця. Якщо хочете знати все про дерматологію тварин, на Ваше запитання відповість наш фахівець під час консультації. Записатися на прийом або консультацію ветеринара можна за номером: (044) 333 95 63.

Вартість послуг:

Ветеринарна дерматологія
Послуга
Вартість, грн
Глибокий зішкріб зі шкіри
400
Дослідження на мікроспорії за допомогою лампи Вуда
100
Зішкріб з вушного каналу
350
Посів на дерматофіти
520
Прийом лікаря вузької спеціальності
750
Ветеринарна дерматологія
Послуга
Вартість, грн
Глибокий зішкріб зі шкіри
390
Дослідження на мікроспорії за допомогою лампи Вуда
70
Зішкріб з вушного каналу
390
Посів на дерматофіти
280
Прийом лікаря вузької спеціальності
600
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!