Офтальмологія

Механічна травма, очна інфекція, недуга, що відбивається на здоров'я очей - найчастіші причини звернення до ветеринара-офтальмолога. Тільки фахівця в галузі офтальмології тварин під силу з'ясувати причину проблеми і знайти оптимальне рішення для її усунення.

Офтальмологія

Лікування офтальмологічних захворювань тварин*

Не всі власники відразу розуміють, що з очима їх чотириногих друзів не все в нормі. Часом заводчики не звертає уваги на симптоми. Важливо вчасно звернутися до ветеринара, який знає тонкощі проблем, пов'язаних з офтальмологією тварин. Завдання ветеринара - перевірити побоювання заводчика. Цьому сприяє поетапна діагностика і, якщо буде потрібно, подальше лікування в клініці офтальмології для тварин.

Зір - важлива фізіологічна функція

Життя жодної живої істоти не може називатися повноцінною без такого незамінного почуття, як зір. Якщо у вихованця будуть проблеми із зором, це погіршить його сприйняття навколишнього світу, адже він не зможе, як раніше, орієнтуватися в просторі, радіти Вам і сумісних ігор. Офтальмологія тварин - напрямок ветеринарної медицини, покликане усунути недуга або вилікувати травму, негативно позначилася на зорі. Зорові органи тварин часто страждають через:

  • Іскор і вогню.
  • Ударів.
  • Потрапляння чужорідного тіла або шкідливої речовини.
  • Патологічних змін.
  • Різних інфекцій.

У нашій клініці офтальмології тварин приділяється особлива увага. Ветеринар вивчає проблему, а потім пропонує оптимальні варіанти лікування тварини.

Специфіка офтальмології Animal clinic

Очне яблуко - настільки унікальний апарат, що не завжди дозволяє поставити діагноз тільки при візуальному огляді. Але наш досвідчений ветеринар за допомогою спеціального обладнання та інструментів проведе всі необхідні обстеження в галузі офтальмології тварин:

  • Виміряє внутрішньоочний тиск.
  • Досліджує слізну рідину.
  • Перевірить прохідність носослізного каналу.
  • Чи оцінить забарвлення тканин кон'юнктиви і рогівки, щоб виявити визначення локалізацію пошкодження при підозрі на травму.
  • Проведе ультразвукове дослідження очного яблука і огляд тканин рогівки, повік і кон'юнктиви під великим збільшенням.

Якщо помітили у вихованця сльозоточивість, гнійні виділення з очей, почервоніння, інші відхилення у функціонуванні очей або побачили, як улюбленець постраждав від нещасного випадку, негайно зверніться в наш центр офтальмології для тварин в Києві. Номер Animal clinic: (044) 333 95 63. Чекаємо на ваш дзвінок!

* Усі операції вимагають обстеження до дати операції з метою оцінки ризику анестезії. Ціни на будь-які хірургічні маніпуляції, зазначені нижче, не включають передопераційний аналіз крові та внутрішньовенний катетер, загальну анестезію, препарати, що надаються наприкінці процедури.


Вартість послуг:

Офтальмологія
Послуга
Вартість, грн
Аденома 3-го повіка (хірургічне лікування)
4300
Випадання очного яблука (хірургічне лікування -1 категорія)
4175
Випадання очного яблука (хірургічне лікування -2 категорія)
5500
Заворот повік (одне око)
5500
Корекція розміру очної щілини (два ока)
7695
Корекція розміру очної щілини (одне око)
4615
Обробка повік (без вартості препаратів)
150
Офтальмологія
Послуга
Вартість, грн
Аденома 3-го повіка (хірургічне лікування)
2600
Випадання очного яблука (хірургічне лікування -1 категорія)
2925
Випадання очного яблука (хірургічне лікування -2 категорія)
3855
Заворот повік (одне око)
2600
Корекція розміру очної щілини (два ока)
5390
Корекція розміру очної щілини (одне око)
3230
Обробка повік (без вартості препаратів)
130
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!