Адреса: Київ, вул. Княжий Затон, 9
9:00 – 22:00, без вихідних

  Офтальмологія

  Механічна травма, очна інфекція, недуга, що відбивається на здоров'я очей - найчастіші причини звернення до ветеринара-офтальмолога. Тільки фахівця в галузі офтальмології тварин під силу з'ясувати причину проблеми і знайти оптимальне рішення для її усунення.

  Офтальмологія

  Лікування офтальмологічних захворювань тварин

  Не всі власники відразу розуміють, що з очима їх чотириногих друзів не все в нормі. Часом заводчики не звертає уваги на симптоми. Важливо вчасно звернутися до ветеринара, який знає тонкощі проблем, пов'язаних з офтальмологією тварин. Завдання ветеринара - перевірити побоювання заводчика. Цьому сприяє поетапна діагностика і, якщо буде потрібно, подальше лікування в клініці офтальмології для тварин.

  Зір - важлива фізіологічна функція

  Життя жодної живої істоти не може називатися повноцінною без такого незамінного почуття, як зір. Якщо у вихованця будуть проблеми із зором, це погіршить його сприйняття навколишнього світу, адже він не зможе, як раніше, орієнтуватися в просторі, радіти Вам і сумісних ігор. Офтальмологія тварин - напрямок ветеринарної медицини, покликане усунути недуга або вилікувати травму, негативно позначилася на зорі. Зорові органи тварин часто страждають через:

  • Іскор і вогню.
  • Ударів.
  • Потрапляння чужорідного тіла або шкідливої речовини.
  • Патологічних змін.
  • Різних інфекцій.

  У нашій клініці офтальмології тварин приділяється особлива увага. Ветеринар вивчає проблему, а потім пропонує оптимальні варіанти лікування тварини.

  Специфіка офтальмології Animal clinic

  Очне яблуко - настільки унікальний апарат, що не завжди дозволяє поставити діагноз тільки при візуальному огляді. Але наш досвідчений ветеринар за допомогою спеціального обладнання та інструментів проведе всі необхідні обстеження в галузі офтальмології тварин:

  • Виміряє внутрішньоочний тиск.
  • Досліджує слізну рідину.
  • Перевірить прохідність носослізного каналу.
  • Чи оцінить забарвлення тканин кон'юнктиви і рогівки, щоб виявити визначення локалізацію пошкодження при підозрі на травму.
  • Проведе ультразвукове дослідження очного яблука і огляд тканин рогівки, повік і кон'юнктиви під великим збільшенням.

  Якщо помітили у вихованця сльозоточивість, гнійні виділення з очей, почервоніння, інші відхилення у функціонуванні очей або побачили, як улюбленець постраждав від нещасного випадку, негайно зверніться в наш центр офтальмології для тварин в Києві. Номер Animal clinic: (044) 333 95 63. Чекаємо на ваш дзвінок!

  Вартість послуг:

  Офтальмологія
  Послуга
  Вартість, грн
  Аденома 3-го повіка (хірургічне лікування)
  1100
  Випадання очного яблука (хірургічне лікування -1 категорія)
  1605
  Випадання очного яблука (хірургічне лікування -2 категорія)
  2115
  Заворот повік (одне око)
  1100
  Корекція розміру очної щілини (два ока)
  2960
  Корекція розміру очної щілини (одне око)
  1775
  Обробка повік (без вартості препаратів)
  100
  Записатися на прийом Live-консультація