Live Expert до ВЦ Animal Clinic

 
 
Поділитися в соцмережах: Twitter Facebook

Live Expert – зручна онлайн-консультація

Бажаєте проконсультуватися з лікарем, не приїжджаючи до ветклініки в Києві? Не можете здійснити візит в Animal clinic через перебування в іншому місті або країні? Спеціально для Вас ми розробили послугу Live Expert – віртуальний прийом лікаря, який проводиться в заздалегідь обумовлений час обраного Вами дня.

Особливості сервісу Live Expert

Онлайн-прийом ветеринара – можливість дізнатися про особливості утримання вихованця відповідно до його породи і віку, а також підтвердити або спростувати зв'язок підозрілих симптомів з будь-яким захворюванням.

Сервіс нашої ветклініки в Києві Live Expert заощадить Ваш час і зусилля на дорогу до ветцентру, а також позбавить від необхідності сидіти в черзі. Консультація передбачає спілкування через аудіо- та відео або текстові повідомлення в звичній для вас програмі:

  • Skype.
  • Viber.
  • Telegram.
  • WhatsApp.

Перед початком консультації її потрібно оплатити. Для клієнтів, які знаходяться за межами України, з огляду на різницю в часі діє запис на певну дату та час.

Важлива інформація для власників, у тварин яких виникли проблеми зі здоров'ям. В режимі онлайн, без обстеження пацієнта, навіть найкращий ветлікар Києва може поставити лише симптоматичний діагноз. На власникові лежить велика відповідальність. Потрібно чесно відповідати на запитання ветеринара, до найменших подробиць описувати стан і поведінку улюбленця, відповідально поставитися до прохань і уважно слухати всі рекомендації.

Лікар нашої ветклініки на Позняках може попросити вислати фото результатів аналізів, карту щеплень та інші відомості з історії хвороби тварини, тому всі документи варто підготувати заздалегідь. Коли консультація завершиться, Ви отримаєте висновок в електронній формі.

Як замовити онлайн-консультацію?

Онлайн-консультація з нашим фахівцем – сучасна альтернатива виклику ветлікаря додому. Щоб поспілкуватися з ветеринаром дистанційно, зробіть наступне:

  • Натисніть «Почати консультацію».
  • Вкажіть свої контактні дані, спосіб і програму для зв'язку, виберіть зручний час.
  • Сплатіть послугу.

Просимо Вас поставити на смартфоні нагадування про майбутню онлайн-консультацію з ветеринаром. Іноді пунктуальність виходить за межі етики та стає вирішальним фактором якості життя наших пацієнтів!

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!