Анестезія

Будь-який інвазивний, навіть майстерно використаний метод хірургії супроводжується болем. Це почуття запускає в організмі різні реакції, які можуть уповільнити одужання і привести до ускладнень. Для усунення болю використовується анестезія для тварин.

Анестезія

Наркоз тварин в Animal clinic

Оперативне втручання, деякі методи діагностики і підтримки гігієни тваринного проводяться із застосуванням анестезії. Під наркозом у пацієнта відсутня чутливість, завдяки чому тварина не відчуває болю. Відділення реанімації та анестезії оснащено сучасним обладнанням і здійснюється командою досвідчених лікарів. Це дозволяє нам проводити найскладніші операції для тварин.

Фахівці ВЦ Animal clinic використовують у своїй роботі різні види наркозу, конкретний вибір залежить від тяжкості проведеної операції, загального стану здоров'я пацієнта і інших чинників.

Як проводиться анестезія в Animal clinic?

За останні роки дуже зросла складність операцій, що проводяться чотириногим пацієнтам. Саме тому анестезіологія тварин виділена в нашій клініці в окрему спеціалізацію.

Під час процедур ветеринар бере на себе управління життєвими функціями організму: спостерігає за функціонуванням системи кровообігу, дихання, обміном речовин. Анестезія тваринам забезпечує:

  • Знеболювання.
  • Розслаблення м'язів.
  • Глибокий сон.

Ми використовуємо різні групи препаратів для наркозу і проводимо безперервний моніторинг показників життєдіяльності. Це дозволяє підтримувати життєдіяльність організму на нормальному фізіологічному рівні.

Препарати для проведення анестезії

В арсеналі ветеринара-анестезіолога нашої ветклініки в Києві є всі необхідні кошти для проведення різних видів наркозу. Велика кількість груп препаратів дає можливість проводити багатокомпонентну збалансовану анестезію. Завдяки їй ми зменшуємо дозування препаратів - це дозволяє уникнути дозозависимого побічного ефекту.

БЕЗПЕКА пацієнта - основний принцип роботи анестезіологів.

Пам'ятайте: попереднє обстеження тварини та попередження ветеринара про наявність супутніх захворювань гарантує підбір найбільш придатною схеми наркозу.

Анестезіологія передбачає комплексний підхід до спостереження за фізіологічними показниками тваринного до, під час операції і після того, як завершиться дія анестезії.

Протягом 15 хвилин після завершення операції пацієнт прийде в себе. Якщо необхідний догляд за тваринами після наркозу, вихованці залишаються в стаціонарі. Також можливе подальше відновлення вихованця вдома з дотриманням рекомендацій ветеринара.

Вартість послуг:

Анестезія
Послуга
Вартість, грн
Анестезія гризуна
від 450
Анестезія кролика
від 675
Анестезія місцева
390
Анестезія провідникова
460
Епідуральна анестезія
975
Загальна анестезія кота, фретки, гризуна
900
Загальна анестезія собаки з вагою 20-40 кг
1300
Загальна анестезія собаки з вагою до 20 кг
1000
Загальна анестезія собаки з вагою понад 40 кг
1500
Реанімація важких станів
2750
Анестезія
Послуга
Вартість, грн
Анестезія місцева
290
Анестезія провідникова
325
Епідуральна анестезія
680
Загальна анестезія кота, фретки, гризуна
290
Загальна анестезія собаки з вагою 20-40 кг
455
Загальна анестезія собаки з вагою до 20 кг
365
Загальна анестезія собаки з вагою понад 40 кг
555
Реанімація важких станів
1930
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!