Адреса: Київ, вул. Княжий Затон, 9
9:00 – 22:00, без вихідних

  Анестезія

  Будь-який інвазивний, навіть майстерно використаний метод хірургії супроводжується болем. Це почуття запускає в організмі різні реакції, які можуть уповільнити одужання і привести до ускладнень. Для усунення болю використовується анестезія для тварин.

  Анестезія

  Наркоз тварин в Animal clinic

  Оперативне втручання, деякі методи діагностики і підтримки гігієни тваринного проводяться із застосуванням анестезії. Під наркозом у пацієнта відсутня чутливість, завдяки чому тварина не відчуває болю. Відділення реанімації та анестезії оснащено сучасним обладнанням і здійснюється командою досвідчених лікарів. Це дозволяє нам проводити найскладніші операції для тварин.

  Фахівці ВЦ Animal clinic використовують у своїй роботі різні види наркозу, конкретний вибір залежить від тяжкості проведеної операції, загального стану здоров'я пацієнта і інших чинників.

  Як проводиться анестезія в Animal clinic?

  За останні роки дуже зросла складність операцій, що проводяться чотириногим пацієнтам. Саме тому анестезіологія тварин виділена в нашій клініці в окрему спеціалізацію.

  Під час процедур ветеринар бере на себе управління життєвими функціями організму: спостерігає за функціонуванням системи кровообігу, дихання, обміном речовин. Анестезія тваринам забезпечує:

  • Знеболювання.
  • Розслаблення м'язів.
  • Глибокий сон.

  Ми використовуємо різні групи препаратів для наркозу і проводимо безперервний моніторинг показників життєдіяльності. Це дозволяє підтримувати життєдіяльність організму на нормальному фізіологічному рівні.

  Препарати для проведення анестезії

  В арсеналі ветеринара-анестезіолога нашої ветклініки в Києві є всі необхідні кошти для проведення різних видів наркозу. Велика кількість груп препаратів дає можливість проводити багатокомпонентну збалансовану анестезію. Завдяки їй ми зменшуємо дозування препаратів - це дозволяє уникнути дозозависимого побічного ефекту.

  БЕЗПЕКА пацієнта - основний принцип роботи анестезіологів.

  Пам'ятайте: попереднє обстеження тварини та попередження ветеринара про наявність супутніх захворювань гарантує підбір найбільш придатною схеми наркозу.

  Анестезіологія передбачає комплексний підхід до спостереження за фізіологічними показниками тваринного до, під час операції і після того, як завершиться дія анестезії.

  Протягом 15 хвилин після завершення операції пацієнт прийде в себе. Якщо необхідний догляд за тваринами після наркозу, вихованці залишаються в стаціонарі. Також можливе подальше відновлення вихованця вдома з дотриманням рекомендацій ветеринара.

  Вартість послуг:

  Анестезія
  Послуга
  Вартість, грн
  Анестезія гризуна
  від 345
  Анестезія кролика
  від 570
  Анестезія місцева
  205
  Анестезія провідникова
  355
  Епідуральна анестезія
  750
  Загальна анестезія кота, фретки, гризуна
  410
  Загальна анестезія собаки з вагою 20-40 кг
  650
  Загальна анестезія собаки з вагою до 20 кг
  520
  Загальна анестезія собаки з вагою понад 40 кг
  790
  Інгаляційна анестезія у рептилій
  від 210
  Реанімація важких станів
  2115
  Записатися на прийом Live-консультація