Наркоз тварин в Animal clinic
Оперативне втручання, деякі методи діагностики і підтримки гігієни тваринного проводяться із застосуванням анестезії. Під наркозом у пацієнта відсутня чутливість, завдяки чому тварина не відчуває болю. Відділення реанімації та анестезії оснащено сучасним обладнанням і здійснюється командою досвідчених лікарів. Це дозволяє нам проводити найскладніші операції для тварин.
Фахівці ВЦ Animal clinic використовують у своїй роботі різні види наркозу, конкретний вибір залежить від тяжкості проведеної операції, загального стану здоров'я пацієнта і інших чинників.
Як проводиться анестезія в Animal clinic?
За останні роки дуже зросла складність операцій, що проводяться чотириногим пацієнтам. Саме тому анестезіологія тварин виділена в нашій клініці в окрему спеціалізацію.
Під час процедур ветеринар бере на себе управління життєвими функціями організму: спостерігає за функціонуванням системи кровообігу, дихання, обміном речовин. Анестезія тваринам забезпечує:
- Знеболювання.
- Розслаблення м'язів.
- Глибокий сон.
Ми використовуємо різні групи препаратів для наркозу і проводимо безперервний моніторинг показників життєдіяльності. Це дозволяє підтримувати життєдіяльність організму на нормальному фізіологічному рівні.
Препарати для проведення анестезії
В арсеналі ветеринара-анестезіолога нашої ветклініки в Києві є всі необхідні кошти для проведення різних видів наркозу. Велика кількість груп препаратів дає можливість проводити багатокомпонентну збалансовану анестезію. Завдяки їй ми зменшуємо дозування препаратів - це дозволяє уникнути дозозависимого побічного ефекту.
БЕЗПЕКА пацієнта - основний принцип роботи анестезіологів.
Пам'ятайте: попереднє обстеження тварини та попередження ветеринара про наявність супутніх захворювань гарантує підбір найбільш придатною схеми наркозу.
Анестезіологія передбачає комплексний підхід до спостереження за фізіологічними показниками тваринного до, під час операції і після того, як завершиться дія анестезії.
Протягом 15 хвилин після завершення операції пацієнт прийде в себе. Якщо необхідний догляд за тваринами після наркозу, вихованці залишаються в стаціонарі. Також можливе подальше відновлення вихованця вдома з дотриманням рекомендацій ветеринара.