Анестезія

Будь-який інвазивний, навіть майстерно використаний метод хірургії супроводжується болем. Це почуття запускає в організмі різні реакції, які можуть уповільнити одужання і привести до ускладнень. Для усунення болю використовується анестезія для тварин.

Анестезія

Наркоз тварин в Animal clinic

Оперативне втручання, деякі методи діагностики і підтримки гігієни тваринного проводяться із застосуванням анестезії. Під наркозом у пацієнта відсутня чутливість, завдяки чому тварина не відчуває болю. Відділення реанімації та анестезії оснащено сучасним обладнанням і здійснюється командою досвідчених лікарів. Це дозволяє нам проводити найскладніші операції для тварин.

Фахівці ВЦ Animal clinic використовують у своїй роботі різні види наркозу, конкретний вибір залежить від тяжкості проведеної операції, загального стану здоров'я пацієнта і інших чинників.

Як проводиться анестезія в Animal clinic?

За останні роки дуже зросла складність операцій, що проводяться чотириногим пацієнтам. Саме тому анестезіологія тварин виділена в нашій клініці в окрему спеціалізацію.

Під час процедур ветеринар бере на себе управління життєвими функціями організму: спостерігає за функціонуванням системи кровообігу, дихання, обміном речовин. Анестезія тваринам забезпечує:

  • Знеболювання.
  • Розслаблення м'язів.
  • Глибокий сон.

Ми використовуємо різні групи препаратів для наркозу і проводимо безперервний моніторинг показників життєдіяльності. Це дозволяє підтримувати життєдіяльність організму на нормальному фізіологічному рівні.

Препарати для проведення анестезії

В арсеналі ветеринара-анестезіолога нашої ветклініки в Києві є всі необхідні кошти для проведення різних видів наркозу. Велика кількість груп препаратів дає можливість проводити багатокомпонентну збалансовану анестезію. Завдяки їй ми зменшуємо дозування препаратів - це дозволяє уникнути дозозависимого побічного ефекту.

БЕЗПЕКА пацієнта - основний принцип роботи анестезіологів.

Пам'ятайте: попереднє обстеження тварини та попередження ветеринара про наявність супутніх захворювань гарантує підбір найбільш придатною схеми наркозу.

Анестезіологія передбачає комплексний підхід до спостереження за фізіологічними показниками тваринного до, під час операції і після того, як завершиться дія анестезії.

Протягом 15 хвилин після завершення операції пацієнт прийде в себе. Якщо необхідний догляд за тваринами після наркозу, вихованці залишаються в стаціонарі. Також можливе подальше відновлення вихованця вдома з дотриманням рекомендацій ветеринара.

Вартість послуг:

Анестезія
Послуга
Вартість, грн
Анестезія гризуна
від 450
Анестезія кролика
від 675
Анестезія місцева
330
Анестезія провідникова
460
Епідуральна анестезія
975
Загальна анестезія кота, фретки, гризуна
290
Загальна анестезія собаки з вагою 20-40 кг
455
Загальна анестезія собаки з вагою до 20 кг
365
Загальна анестезія собаки з вагою понад 40 кг
555
Інгаляційна анестезія у рептилій
від 275
Реанімація важких станів
2750
Анестезія
Послуга
Вартість, грн
Анестезія місцева
235
Анестезія провідникова
325
Епідуральна анестезія
680
Загальна анестезія кота, фретки, гризуна
290
Загальна анестезія собаки з вагою 20-40 кг
455
Загальна анестезія собаки з вагою до 20 кг
365
Загальна анестезія собаки з вагою понад 40 кг
555
Реанімація важких станів
1930
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!