Адреса: Київ, вул. Княжий Затон, 9
9:00 – 22:00, без вихідних

  Чіпування

  Гуляючи по вулиці, кожен з Вас хоча б раз бачив розклеєні оголошення в пропажі тварини. Господарі готові на все заради своїх улюбленців, навіть винагородити тих, які знайшли їх, матеріально. Для улюблених пухнастиків не жалко ніяких грошей, але ж можна знайти вихованця набагато швидше, попередньо привести його на чіпування в Києві ВЦ Animal Clinic.

  Чіпування

  Швидке і безболісне чіпування в Києві

  У 2002 році багато країн ЄС і всього цивілізованого світу оголосили про можливість ввезення на їх територію тільки тварин з клеймом або мікрочіп. Але наявність клейма в вихованця було актуальним до 2010 року. Тепер мікрочіп з унікальним номером - єдиний Відповідний міжнародним стандартам спосіб ідентифікації тварини. Якщо Вас цікавить чіпування собак в Києві, рекомендуємо Ознайомитися з особливостями процедури в ВЦ Animal Сlinic.

  Як відбувається чіпування Вашого вихованця?

  Чіпування собаки в Києві - просте і безболісне захід, а не вимагає загального наркозу. Ветеринар за допомогою одноразового аплікатора підшкірно імплантує в область холки крихітний мікрочіп. Він являє собою стерильну капсулу розміром з рисової зернятко і складається з безпечного матеріалу.

  Мікрочіп - носій інформації у вихованця і його власника. Відсканувавши його, можна дізнатися всі дані про тварину: дату народження, адресу, відомості про вакцинацію і навіть його зовнішній вигляд по фотографії.

  Після того, як проведено чіпування собаки в Києві, повторна процедура не потрібна, оскільки інформацію можна втратити. У цьому полягає головна перевага імплантації чіпа перед нанесенням татуювання або прикріпленні жетона до нашийник.

  Актуальність чіпування

  Після чіпування мікрочіп реєструється в міжнародній базі даних. Це дає можливість:

  • Знайти тварину, яка загубилася.
  • Брати участь в зарубіжних виставках.
  • Переглядати історію хвороби і карту щеплень.
  • Продавати тварин за кордон, якщо Ви є власником розплідника.

  У нашому ветеринарному центрі в Києві чіпування здійснюється швидко і без дискомфорту для тварини.

  Вартість послуг:

  Чіпування
  Послуга
  Вартість, грн
  Чіпування (з вартістю чіпа)
  710
  Чіпування без вартості чіпа
  510
  Записатися на прийом Live-консультація