Чіпування тварин

Гуляючи по вулиці, кожен з Вас хоча б раз бачив розклеєні оголошення про зникнення тварини. Господарі готові на все заради своїх улюбленців, навіть винагородити тих, які знайшли їх, матеріально. Для улюблених пухнастиків не шкода ніяких грошей, але ж можна знайти вихованця набагато швидше, попередньо привести його на чіпування в Києві ВЦ Animal Clinic.

Чіпування тварин

Швидке і безболісне чіпування в Києві

У 2002 році багато країн ЄС і всього цивілізованого світу оголосили про можливість ввезення на їх територію тільки тварин з клеймом або мікрочіп. Але наявність клейма в вихованця було актуальним до 2010 року. Тепер мікрочіп з унікальним номером - єдиний Відповідний міжнародним стандартам спосіб ідентифікації тварини. Якщо Вас цікавить чіпування собак в Києві, рекомендуємо Ознайомитися з особливостями процедури в ВЦ Animal Сlinic.

Як відбувається чіпування Вашого вихованця?

Чіпування собаки в Києві - простий і безболісний захід, і не вимагає загальний наркоз. Ветеринар за допомогою одноразового аплікатора підшкірно імплантує в область холки крихітний мікрочіп. Він являє собою стерильну капсулу розміром з рисове зернятко і складається з безпечного матеріалу.

Мікрочіп - носій інформації у вихованця і його власника. Відсканувавши його, можна дізнатися всі дані про тварину: дату народження, адресу, відомості про вакцинацію і навіть його зовнішній вигляд по фотографії.

Після того, як проведено чіпування собаки в Києві, повторна процедура не потрібна, оскільки інформацію можна втратити. У цьому полягає головна перевага імплантації чіпа перед нанесенням татуювання або прикріпленні жетона до нашийника.

Актуальність чіпування

Після чіпування мікрочіп реєструється в міжнародній базі даних. Це дає можливість:

  • Знайти тварину, яка загубилася.
  • Брати участь в зарубіжних виставках.
  • Переглядати історію хвороби і карту щеплень.
  • Продавати тварин за кордон, якщо Ви є власником розплідника.

У нашому ветеринарному центрі в Києві чіпування здійснюється швидко і без дискомфорту для тварини.

Вартість послуг:

Чіпування тварин
Послуга
Вартість, грн
Чіпування (з вартістю чіпа)
925
Чіпування без вартості чіпа
665
Чіпування тварин
Послуга
Вартість, грн
Чіпування (з вартістю чіпа)
650
Чіпування без вартості чіпа
470
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!