Адреса: Київ, вул. Княжий Затон, 9
9:00 – 22:00, без вихідних

  Онкологія

  Виявлення онкології у тварин не є рідкістю. Найбільш поширена, різновид - пухлина молочної залози у самок. Запобігти патологію допомагає кастрація і стерилізація улюблениць в молодому віці. Якщо ж операція не була вчасно проведена, великий ризик появи злоякісних новоутворень.

  Онкологія

  Лікування онкологічних захворювань тварин в Києві

  Помітили у вихованця ознаки онкологічної недуги і хочете перевірити свої здогади? Не відкладайте візит до ветеринара на потім. Така проблема не терпить зволікань. Чим раніше Ви звернетеся до фахівців, тим більше шансів подолати хворобу і знову бачити вихованця здоровим і життєрадісним.

  Діагностика та лікування раку у тварин

  Для визначення стадії і типу новоутворення тварини з онкологією повинні пройти необхідні діагностичні обстеження:

  • УЗД
  • Рентгенограму
  • Дослідження тканин і клітин
  • Аналізи крові

  Такі методи використовуються для діагностики онкології не тільки у великих, а й у дрібних тварин. В діагностиці новоутворень у тварин ветеринари Animal clinic успішно застосовують комп'ютерну томографію. Вона дозволяє безпомилково визначити локалізацію і параметри всіх пухлин і уражених тканин.

  Для тварин при онкології важливо проведення хірургічного втручання на ранніх стадіях: до того, як метастази досягнутий внутрішніх органів. Ветеринари Animal clinic застосовують різні методи лікування новоутворень:

  • Оперативні втручання (хірургічне лікування)
  • Хіміотерапія
  • Променева терапія

  Вибір методики залежить від типу, локалізації і стадії пухлинного процесу. Фахівці нашого ветеринарного центру мають великий досвід лікування онкології у тварин, а саме пухлин шкіри, кісток, молочних залоз і внутрішніх органів.

  Виявивши у вихованця припухлість або інші симптоми злоякісного процесу, які не приймайте ніяких заходів для лікування тварини і не чекайте, що пухлина у вихованця пройде без допомоги ветеринара. Вчасно звернувшись з чотириногим другом до лікаря, ви збережете вихованцеві життя.

  Вартість послуг:

  Онкологія (без вартості наркозу)
  Послуга
  Вартість, грн
  Венерична саркома у кобеля (видалення)
  від 1775
  Венерична саркома у суки (видалення)
  від 2115
  Новоутворення м'яких тканин (хірургічне видалення)
  від 930
  Новоутворення придаткового апарату очного яблука (хірургічне лікування)
  1775
  Новоутворення шкіри (хірургічне видалення)
  від 930
  Папілома (хірургічне видалення) до 2 см.кв
  340
  Папілома (хірургічне видалення) понад 2 см.кв
  590
  Записатися на прийом Live-консультація