• Головна
  • Лікування онкологічних захворювань тварин в Києві

Лікування онкологічних захворювань тварин в Києві

Виявлення онкології у тварин не є рідкістю. Найбільш поширена, різновид - пухлина молочної залози у самок. Запобігти патологію допомагає кастрація і стерилізація улюблениць в молодому віці. Якщо ж операція не була вчасно проведена, великий ризик появи злоякісних новоутворень.

Лікування онкологічних захворювань тварин в Києві

Онкологія*

Помітили у вихованця ознаки онкологічної недуги і хочете перевірити свої здогади? Не відкладайте візит до ветеринара на потім. Така проблема не терпить зволікань. Чим раніше Ви звернетеся до фахівців, тим більше шансів подолати хворобу і знову бачити вихованця здоровим і життєрадісним.

Діагностика та лікування раку у тварин

Для визначення стадії і типу новоутворення тварини з онкологією повинні пройти необхідні діагностичні обстеження:

  • УЗД
  • Рентгенограму
  • Дослідження тканин і клітин
  • Аналізи крові

Такі методи використовуються для діагностики онкології не тільки у великих, а й у дрібних тварин. В діагностиці новоутворень у тварин ветеринари Animal clinic успішно застосовують комп'ютерну томографію. Вона дозволяє безпомилково визначити локалізацію і параметри всіх пухлин і уражених тканин.

Для тварин при онкології важливо проведення хірургічного втручання на ранніх стадіях: до того, як метастази досягнутий внутрішніх органів. Ветеринари Animal clinic застосовують різні методи лікування новоутворень:

  • Оперативні втручання (хірургічне лікування)
  • Хіміотерапія

Вибір методики залежить від типу, локалізації і стадії пухлинного процесу. Фахівці нашого ветеринарного центру мають великий досвід лікування онкології у тварин, а саме пухлин шкіри, кісток, молочних залоз і внутрішніх органів.

Виявивши у вихованця припухлість або інші симптоми злоякісного процесу, які не приймайте ніяких заходів для лікування тварини і не чекайте, що пухлина у вихованця пройде без допомоги ветеринара. Вчасно звернувшись з чотириногим другом до лікаря, ви збережете вихованцеві життя.

* Усі операції вимагають обстеження до дати операції з метою оцінки ризику анестезії. Ціни на будь-які хірургічні маніпуляції, зазначені нижче, не включають передопераційний аналіз крові та внутрішньовенний катетер, загальну анестезію, препарати, що надаються наприкінці процедури.

Вартість послуг:

Онкологія (без вартості наркозу)
Послуга
Вартість, грн
Новоутворення придаткового апарату очного яблука (хірургічне лікування)
4615
Папілома (хірургічне видалення) до 2 см.кв
1780
Папілома (хірургічне видалення) понад 2 см.кв
3100
Онкологія (без вартості наркозу)
Послуга
Вартість, грн
Новоутворення придаткового апарату очного яблука (хірургічне лікування)
3230
Папілома (хірургічне видалення) до 2 см.кв
850
Папілома (хірургічне видалення) понад 2 см.кв
1410
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!