Ендоскопічна діагностика

Ендоскопія - єдиний найменш інвазивний метод, який дозволяє оглянути травну і дихальну систему Вашого вихованця, а також провести діагностичні маніпуляції через природні шляхи.

Діагностика

Ендоскопія тваринам у Києві

Діагностика внутрішніх органів за допомогою ендоскопа давно активно застосовується в людській медицині. Але в ветеринарії цей метод лише починає набувати популярності. Професіонали Animal Clinic впевнені, що тварин потрібно обстежувати та лікувати так само якісно, як і людей. Саме тому наша ветклініка в Києві надає повний спектр послуг ендоскопічної діагностики:

Ендоскопічна діагностика та малоінвазивна хірургія

Наш ветцентр оснащено ендоскопічною стійкою, завдяки якій досвідчені ветеринари мають такі можливості:

  • Детально оглядати структури органів.
  • Помічати сторонні предмети.
  • Виявляти поліпи, новоутворення та інші патологічні зміни.
  • Проводити біопсію — взяття клітин або тканин для подальшого дослідження та встановлення точного діагнозу.
  • Здійснювати ендовідеохірургічні втручання — малоінвазивні операції.

У розпорядженні наших професіоналів — оптимальний комплекс спеціального обладнання та інструментів, які є адаптованими для різних областей втручань.

У чому огляд ендоскопом перевершує інші методи діагностики?

Ендоскопічна діагностика — безболісне й безпечне для тварини проникнення в її органи з метою максимально детального їх огляду, оцінки стану слизових і вибору правильного методу лікування.

Ендоскоп дозволяє побачити в організмі пацієнта нерентгеноконтрастні сторонні предмети, а також патології тканин, які не вдалося роздивитися під час УЗД. Зображення, що отримується мініатюрною відеокамерою ендоскопа, транслюється на монітори, а ветлікар ретельно аналізує побачене.

Переваги ендохірургії

Проведення ендоскопічної операції передбачає введення мікроінструментів у порожнину органу через ендоскоп. Ендоскопічна хірургія є малотравматичною: усі маніпуляції виконуються через крихітні проколи (лапароскопія) або природні фізіологічні отвори (власне ендоскопія).

Малоінвазивні методи — на користь пацієнту. Наведемо простий приклад: щоб витягти з вуха тварини сторонній предмет, потрібно розрізати слуховий прохід. Ендоскопічна хірургія дозволяє не вдаватися до таких радикальних заходів, зберігши цілісність тканин.

Після ендоскопічного оперативного втручання реабілітаційний період буде мінімальним, навіть у випадку з лапароскопією. У нашій ветклініці представлено широкий спектр напрямків сучасних ветеринарних операцій, які наші фахівці успішно виконують як планово, так і екстрено.

Для проведення ендоскопічних досліджень, пацієнтові в обов'язковому порядку необхідна попередня підготовка до процедури. Як підготувати до нього вихованця і провести діагностику, Ви дізнаєтеся у нашого адміністратора, а також у нас на сайті.

Попередньо запишіться на процедуру онлайн, або зателефонуйте за номером:

(044) 333 95 63. Ми відповімо на всі питання і виберемо найбільш зручний час для Вашого візиту!

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!