Паціенту

 
 
Поділитися в соцмережах: Twitter Facebook

Корисна інформація для власників домашніх тварин

Власники тварин в Києві завжди намагаються відшукати місце, де працюють найкращі ветеринари. І, коли таке місце знайдено онлайн, з’являється багато запитань щодо точної адреси та візуального орієнтиру для швидшого пошуку на місцевості, підготовчих заходів перед оглядом та ін.

У цьому розділі сайту ветклініки Animal Clinic ми згуртували усю важливу інформацію, котра допоможе Вам зрозуміти особливості ветеринарного сервісу.

Ми маємо усі відповіді на ваші запитання

Ми піклуємося про те, аби кожен візит до нашої ветклініки в Києві був для Вас та Вашого улюбленця максимально комфортним. Навіть якщо зараз Ви не маєте змоги приїхати до нас, ми зробимо усе можливе, аби бесіда з фахівцем через месенджер, аудіо-та відеозв’язок була зручною, а поради спеціаліста – експертними. Тут ви дізнаєтеся:

Тисніть на пункт, який Вас цікавить, знайомтеся з його змістом та обирайте актуальну послугу – ми будемо раді надати її у зручні для вас день та час.

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!