Ветклініка в Києві на Позняках

 
 
Поділитися в соцмережах: Twitter Facebook

Вас цікавить ветклініка у Києві на Позняках? Зверніться з вихованцем до Animal Clinic за адресою: вул. Княжий Затон, 9. Це чистий та світлий ветцентр, де для тварин мінімізовано стресові фактори, а власники почуваються затишно та комфортно.

Ветеринарна клініка поєднує в собі новітнє технічне оснащення та привітний персонал. Лікарі відрізняються не лише прекрасними людськими якостями та гуманним ставленням до пацієнтів, а й високою кваліфікацією.

Великий досвід роботи дозволяє ветеринарним лікарям ефективно проводити медичні процедури різної складності: від простого візуального огляду до найскладніших операцій.

Переваги Animal Clinic для мешканців району Позняки

Шукаєте ветеринара, якому можна довірити домашнього улюбленця? Ви знайдете його в нашому ветеринарному центрі, що має безліч переваг:

  • Зручне розташування.
  • Робота без перерв та вихідних з 9:00 до 22:00.
  • Привітний персонал — це перевага, яка вирізняє нас серед інших столичних ветеринарних центрів.
  • Лікарі, які регулярно вдосконалюють кваліфікацію.
  • Сучасне обладнання: апарати для виконання рентгенографії, УЗД, ендоскопічних досліджень та операцій; своя лабораторія; новітня система знезараження хірургічних інструментів.
  • Надання комплексних послуг: грумінг, підготовка власне вихованця та його документів, необхідних для перетину кордону.
  • Сучасні терапевтичні методи: плазмотерапія, малоінвазивна хірургія та ін.

Номери телефонів для попереднього запису: (067) 333 95 63, (044) 333 95 63.

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!