Адреса: Київ, вул. Княжий Затон, 9
9:00 – 22:00, без вихідних

  Хірургія

  Ми проводимо хірургічне лікування будь-якого ступеня складності в умовах повної стерильності, завдяки новітнім системам ORBB. Весь хірургічний інструментарій проходить повне знезараження і стерилізацію під впливом розжареної температури (відбувається 100% загибель всіх клітин бактерій, видів грибків і вірусів, протягом 60 хвилин при температурі 180 градусів).

  Хірургія

  Операції тваринам в Києві

  Вихованця потрібно оперативне втручання? Ви можете бути спокійні за нього, адже його здоров'я - в руках досвідчених хірургів Animal clinic. В нашій ветклініці є відділення хірургії домашніх тварин, де проводиться хірургічне лікування будь-якого ступеня складності в умовах повної стерильності, завдяки новітній системам ORBB. За двадцять років роботи, кращі хірурги Києва провели безліч оперативних втручань, серед яких - унікальні операції в області ортопедії, аналогів яким не існує, а також складні втручання на хребті, головному мозку, онкологічні операції і багато інших.

  Весь хірургічний інструментарій в нашій ветклініці в Києві весь хірургічний інструментарій проходить повне знезараження і стерилізацію під впливом розжареної температури (відбувається 100% загибель всіх бактерій, видів грибка і вірусів, протягом 60 хвилин при температурі 180 градусів).

  Підготуємося до операції правильно:

  • Проведення клінічного і лабораторного дослідження (аналіз крові, сечі, калу). Це необхідно для виключення небажаних ускладнень в період, коли застосовується оперативна хірургія домашніх тварин, коли тварина перебуває в наркозі. Список необхідності аналізів визначається в залежності від оперативного втручання.
  • Дослідження стану життєво важливих органів тваринного (серця, легенів, печінки, нирок). На підставі результатів, кращий ветлікар Києва встановлює показання і протипоказання до операції, визначає допустимість застосування того чи іншого способу знеболювання. При виявленні захворювань, ускладнюючими виконання операції, - тварині призначають лікування.
  • Суворе дотримання голодної дієти 6-8 годин. При її дотриманні процес входження в наркоз пацієнта проходить без фізіологічних побічних ефектів (блювота, стадія уявного порушення і багатьох ін.).
  • Обов'язкове вимірювання температури тіла.

  Хірургія домашніх тварин передбачає Не тільки професійну роботу ветеринарів, але і дотримання рекомендацій лікаря власниками. Поради наших фахівців забезпечують сприятливий вплив на здоров'я пацієнтів в період перебування в наркозі, при виході з нього, а також в післяопераційний період.

  Особливості оперативного втручання в Animal Сlinic

  БЕЗПЕКА. У нас тільки безпечне проведення операції. Хочемо звернути Вашу увагу на такі етапи хірургічного втручання:

  1. ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ.
  2. Хірургія для домашніх тварин має на увазі професійно обладнану стерильну операційну, де фізіологічні показники пацієнта контролюються кардіомонітором. Використовується обладнання спеціального призначення, якісні імплантати та матеріали. Тварина знаходиться на хірургічному столі, з автоматичною системою підігріву і контролю температурного режиму, з метою недопущення розвитку гіпотермії, що дозволяє підтримувати роботу всіх органів і систем пацієнта в оптимальній фізіологічній нормі.

   Застосовується тільки одноразові витратні матеріали, це стосується Не тільки голок, шовного матеріалу, лез скальпеля, а й одягу бригади оперують лікарів, а також операційних полів (площа шкіри, яка буде піддаватися хірургічного втручання (розтином)) під час операції).

  3. СЕДАЦІЯ ПАЦІЄНТА І АНЕСТЕЗІЯ
  4. В нашій хірургії домашніх тварин використовуються новітні препарати органічних сполук ГАМК, інгібуючі функції нейромедіаторів, що забезпечує седативний / знеболюючий ефект вже через 30 секунд після початку роботи анестезіолога.

   Пацієнту вводиться седативний препарат, після чого м'язи тварини слабшають, і лікарі-анестезіологи безболісно, психологічно для тварини, здійснюють катетеризацію вени, після чого, можна вводить в наркоз.

   У стані наркозу вводиться одноразова ендотрахеальна трубка, що унеможливлює закриття трахеї і зупинку дихання пацієнта.

  5. ВИХІД ПАЦІЄНТА З НАРКОЗУ.
  6. Повний вихід з наркозу, після операції в нашому центрі Займає від 10 до 15 хв. Після операції пацієнт самостійно може йти додому.

   Хірургічні операції проводяться в нашій клініці практично кожен день. Без них неможливо обійтися в багатьох випадках. Навіть така елементарна операція, як кастрація кота в Києві - це серйозне втручання, але дуже часто воно рятує життя тварині і продовжує її.

   Всілякі новоутворення, травми, переломи, патології іншого характеру вимагають хірургічного лікування. Для його успіху потрібні як мінімум 2 складові - хороший ветлікар в Києві і професійне обладнання.

   У нашому ветцентрі регулярно проводяться операції по кастрації і стерилізації кішки або собаки, витяг сторонніх предметів, зашивання ран, усунення переломів. Ми пишаємося тим, що можемо надати столичним заводчикам сучасні ветеринарні хірургічні процедури.

   Увесь процес входження в наркоз, знаходження в ньому і вихід, супроводжується моніторингом показників артеріального тиску, частоти серцевих скорочень і дихальних рухів, а також контролем температури тіла наших пацієнтів.

  В нашому ветцентрі проводяться такі хірургічні втручання:

  • Абдомінальная хірургія (операції органів черевної порожнини)
  • Ортопедичні та травматологічні операції (переломи різної складності, вивихи суглобів, остеосинтез різної категорії складності, корекція дисплазії тазостегнового суглоба, медіальний вивих колінної чашечки)
  • Пластична хірургія (корекція брахіцефаліческого синдрому у кішок і собак - ринопластика, пластика шкірних складок і піднебінної фіранки, пластичні операції - ушивання аденоми третього повіка, блефаропластика, пластику вух і хвостів і т. ін)
  • Нейрохірургія
  • Торакальна хірургія (операції органів грудної порожнини)
  • Урологічні операції
  • Загальна хірургічна практика
  • Офтальмологічні оперативні втручання
  • Стоматологічні хірургічні маніпуляції
  • Онкологічні (в тому числі органозберігаючі), з точною діагностикою новоутворення, хіміотерапевтичних лікуванням і опроміненням за показаннями
  • Кастрація і стерилізація
  • Хірургічне лікування ран

  Вартість послуг:

  Операції на органах черевної порожнини
  Послуга
  Вартість, грн
  Видалення чужорідного тіла з поверхні тварини без хірургічного втручання
  495
  Видалення чужорідного тіла з ротової порожнини
  300
  Видалення чужорідного тіла зі слухового проходу без хірургічного втручання
  255
  Випадіння матки (вправлення) у собаки
  від 810
  Езофаготомія (шийний відділ)
  3805
  Ентеротомія
  3380
  Пункція плевральної порожнини
  450
  Пункція порожнини
  185
  Рана (хірургічна обробка гнійних ран)
  від 595
  Рана (хірургічна обробка)
  від 255
  Резекція підшлункової залози
  2455
  Резекція стравоходу (шийного відділу)
  3975
  Резекція товстого кишківника
  3300
  Резекція тонкого кишківника
  3130
  Спленоектомія
  2620
  Флегмона, хірургічне лікування
  від 930
  Хірургічне лікування вогнепальних ран
  від 1440
  Холецистектомія
  3465
  Холецистодуоденостомія
  4820
  Операції при грижах (герніопластика) (всі маніпуляції вказані без вартості анестезії)
  Послуга
  Вартість, грн
  Герніопластика післяопераційних дефектів черевної стінки
  від 1270
  Герніопластика травматичних дефектів черевної стінки
  від 1775
  Грижа діафрагмальна
  3975
  Грижа пахова (двостороння), коти / собаки
  від 2790
  Грижа пахова (одностороння), коти / собаки
  від 1895
  Пластична хірургія
  Послуга
  Вартість, грн
  Заворіт повік (хірургічне лікування, одне око)
  1100
  Корекція розміру очної щілини (обидва ока)
  2960
  Корекція розміру очної щілини (одне око)
  1775
  Косметична клейка вух (1 сеанс)
  235
  Купірування вушних раковин 2 шт. до 5 днів
  від 300
  Купірування хвоста до 7 днів
  від 300
  Неправильний постав вух (корекція 1 вушної раковини) оперативно
  1775
  Пластика крил носа
  2030
  Записатися на прийом Live-консультація