Ветеринарна пластична хірургія: коли та навіщо потрібні такі операції тваринам?

Пластична хірургія — розділ ветеринарної медицини, який спрямований на оперативне усунення дефектів та недоліків, відновлення втрачених функцій, а також корекцію форми певних ділянок тіла.

Види пластичних операцій тваринам

Ветеринарна пластична хірургія буває реконструктивною та естетичною. Перший різновид допомагає тварині жити повноцінним життям. Естетичні ж операції несуть виключно косметичне значення. Існують наступні різновиди пластики:

  • Отопластика. Підрізання вушної раковини. У нашій мережі ветеринарних клінік таке втручання можливе лише за наявності відповідних показань: при травмі чи анатомічному дефекті.
  • Пластика хвоста. Потрібна, коли хвіст травмований, є залом чи дефект. Хірург може виправити залу, провести хірургічне виправлення клиноподібного хребця.
  • Пластика піднебіння. Дозволяє відновити повноцінність ротової порожнини за наявності піднебінної ущелини, також відомої як вовча паща.
  • Пластика повік. При завороті або вивороті віку та інших дефектах, що травмують очне яблуко, тварині показано пластичну операцію.
  • Ампутація рудиментарних пальців. Ветеринарний хірург може рекомендувати втручання на етапі огляду новонародженого потомства. Процедура не лише носить естетичний характер, а й не допускає подальшого травмування.
  • Пластика шкіри. Потрібна для усунення дефектів і каліцтв: як уроджених, так і придбаних після травм, опіків, резекції об'ємних пухлин. Окремо може проводитися пластика губ чи мочки носа — спосіб виправити внутрішньопородний недолік.
  • Реконструктивна пластика. Передбачає ретельну діагностику. Втручання спрямоване відновлення працездатності пошкодженої ділянки тіла тварини.

При порушеному функціонуванні окремих ділянок тіла тварини пластична операція — єдине рішення, яке сприятиме забезпеченню вихованця гідним рівнем життя.

Особливості пластичної хірургії в Animal Clinic

Хірурги нашої ветеринарної клініки проводять пластику лише в тому випадку, якщо без неї пацієнту буде некомфортно, і він не зможе жити повноцінно. Ми не здійснюємо операцію за породними ознаками, оскільки переконані, що це прояв негуманного ставлення до вихованця.

У нашій ветклініці пластика — безпечна та безболісна процедура, адже вона проводиться у стерильних умовах, а тварина перебуває під дією анестезії та повним контролем фахівців. Вартість послуг знаходиться на доступному рівні.

Хочете дізнатися, чи потребує ваш домашній улюбленець пластики? Тоді слід проконсультуватися з нашим хірургом. Він оцінить стан вашого вихованця та озвучить своє бачення вирішення проблеми. Запишіться в один клік Консультація.

Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!