КТ хребта — ефективний спосіб виявити патологію

Відхилення від норми у структурах хребта у домашніх улюбленців трапляються дуже часто. Для постановки точного діагнозу тварині роблять комп'ютерну томографію. Хребет просвічується рентгенівськими променями з різних точок, а комп'ютер моделює зображення у форматі 3D з величезного обсягу даних. За зображенням зрізу ветеринар Animal Clinic у селищі Борова робить висновки про будову структур, які є невиразними на рентгенограмах.

Особливості томографії хребта котам та собакам у Боровій

Якісний достовірний результат обстеження можна отримати лише якщо вихованець буде абсолютно нерухомим. Це неможливо навіть якщо на діагностику привели абсолютно спокійного кота або собаку, тому дослідження проводиться під загальною анестезією.

Щоб зменшити усунення хребців, коли пацієнт дихає, його укладають у спинне положення. Процедура сканування хребта навіть великих порід собак та котів у Animal Clinic займає мінімум часу завдяки новітньому устаткуванню — апарату Iona-VeT. З його допомогою можна виявити:

  • Інфекції та запальні захворювання.
  • Дегенеративні ураження тканин.
  • Новоутворення.
  • Зміщення хребців.

За результатами сканування ветеринарний лікар приймає рішення про те, чи потрібно провести додаткове дослідження, наприклад, КТ з контрастуванням: коли йодомістка речовина вводиться пацієнту для поліпшення деталізації об'єктів, що обстежуються. Препарат можна ввести під оболонки спинного мозку, у порожнини, а також кровоносні та лімфатичні судини.

КТ хребта тварині в екстреній ситуації

Іноді на комп'ютерної томографії у Київській області потребують тварини у тяжкому стані. Візуально лікар не може визначити, скільки травм отримав пацієнт і де саме вони локалізуються. У нашій філії у ПГТ Борова є всі технічні можливості, щоб просканувати не лише певний відділ або хребет повністю, а й голову, грудну клітку, черевну порожнину.

Якщо є необхідність, поки вихованець під наркозом, ветеринар може взяти матеріал для цитологічного дослідження, контролюючи розташування біопсійної голки на томографі. Наші фахівці зроблять все потрібне, щоб без стресу для організму правильно поставити діагноз.

Вартість послуг:

Інструментальні методи діагностики
Послуга
Вартість, грн
КТ крижовий відділ
3000
КТ поперековий відділ - L1 - L7
3000
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!