КТ органів малого таза тваринам

Комп'ютерна томографія органів малого таза собакам і кішкам — найшвидша та найефективніша діагностика цієї зони. Проведення сканування дає ветеринару повне уявлення про стан яєчників, матки, передміхурової залози.

На знімках добре видно запальні процеси, пухлинні утворення та інші аномалії. КТ цієї області поступається МРТ щодо інформативності, але є у рази кращою за звичайну рентгенографію.

Коли дрібним свійським тваринам роблять КТ органів малого таза?

Новітня діагностична система Iona-VeT — апарат, завдяки якому ветеринари Animal Clinic у ПГТ Борова ставлять точний діагноз пацієнтові. Знімки, отримані під час процедури, компонуються комп'ютером у 3D-модель, що візуалізує мінімальні відхилення від норми. Таке обстеження призначається домашньому улюбленцю, якщо є:

  • Травми органів малого таза.
  • Новоутворення.
  • Метастази у лімфовузли.
  • Аномалії розвитку органів.
  • Запальні недуги.
  • Підозра на накопичення рідини в малому тазі.

Окрім того, діагностика томографом призначається фахівцем як етап підготовки до операції: для точної локалізації патології. Візуалізацію внутрішніх органів покращує контрастна речовина. Нетоксичний та абсолютно безпечний препарат, що містить йод, вводиться пацієнту внутрішньовенно перед КТ.

Він швидко поширюється по кровотоку, забарвлюючи судини та м'які тканини. Так, знімки отримують прекрасну деталізацію кровоносних судин, лімфовузлів і навіть незначних відхилень від норми в області, що сканується.

Вартість послуг:

Інструментальні методи діагностики
Послуга
Вартість, грн
КТ малого тазу ( самець )
2500
КТ малого тазу ( самка )
2500
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!