КТ кінцівок собакам та кішкам у Київській області

Комп'ютерна томографія кінцівок зазвичай призначається ветеринаром, щоб оцінити стан певної області зважаючи на вроджену патологію, а також після перенесеної вихованцем травми, або хірургічного втручання — для розуміння, чи було воно ефективним. Під час КТ скануються:

  • Передні кінцівки. М'які тканини та кістки: ліктьова, променева, плече та плечові суглоби, ліктьовий суглоб, кисті, зап'ястя, п'ясть, фаланги.
  • Задні кінцівки. Стегна, колінний і скакальний суглоб, кістка гомілки, мала гомілкова, п'яткова, а також кістки плюсни й фаланги.

Ветеринари Animal Clinic у ПГТ Борова використовують новітню діагностичну систему Iona-VeT. Тварина знаходиться на спеціальному приставному столі, а кінцівка, що обстежується, укладається на стіл томографа, закривається захисною фіранкою, через яку не проходять рентгенівські промені. Через короткий проміжок часу комп'ютер сформує повну картину стану кінцівки у вигляді 3D-модели.

Комп'ютерна томографія судин кінцівок тварин

Окрема процедура — КТ-ангіографія передніх та задніх кінцівок, при якій обстежуються кровоносні судини. Рішення щодо проведення процедури приймає ветеринар, за наявності таких відповідних показань, як:

  • Гострий артеріальний тромбоз.
  • Травми судин.
  • Ураження судин при діабеті.
  • Аномалії розвитку судин кінцівок.
  • Аневризми артерій.

З іншого боку, комп'ютерна томографія судин кінцівок потрібна, щоб правильно провести оперативне втручання. Можливим є проведення КТ кінцівок коту чи собаці із застосуванням контрастної речовини. Йодомісткий препарат вводиться у вену тварини, щоб краще візуалізувати тканини та патології у межах зони, яка обстежується.

Вартість послуг:

Інструментальні методи діагностики
Послуга
Вартість, грн
КТ хвостовий відділ
3000
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!