Адреса: Київ, вул. Княжий Затон, 9
9:00 – 22:00, без вихідних

  Плазмотерапія — унікальна для української ветеринарії методика

  Автор: Animal Сlinic
  Дата публикації:
  Поділитися в соцмережах: Twitter Facebook
  image

  Плазмотерапія або PRP-терапія (від «platelet rich plasma» — «збагачена тромбоцитами плазма») — консервативний метод лікування, під час якого пацієнту вводять плазму його крові. Препарат сприяє відновленню клітин, тому швидко загоюються рани й усувається запальний процес.

  Ми спостерігали за тим, наскільки успішно методика застосовувалася при лікуванні людей в Ізраїлі, Італії, Франції та інших країнах Європи. Нами було прийняте рішення застосовувати плазмотерапію в Києві, щоб допомагати хатнім тваринам відновлюватися після травм та боротися з патологіями. Сьогодні в Україні ця послуга є унікальною: її не надають в жодному ветцентрі, окрім Animal Clinic.

  Показання до проведення PRP-терапії

  Ми рекомендуємо віддати перевагу плазмотерапії при лікуванні захворювань суглобів, зв’язок, кісток та сухожиль. Показаннями до проведення є:

  • Симптоми хронічного перевантаження м’язів, сухожиль, зв’язок.
  • Перелами кісток через повторювані надмірні навантаження.
  • Пошкодження суглобів
  • Повні або часткові розриви зв’язок, м’язів, сухожиль.
  • Дисплазія ліктьового суглоба.

  Також процедура є актуальною під час реабілітаційного періоду. Завдяки PRP-терапії в пацієнта зникає больовий синдром та м'язовий спазм, а загальний термін відновлення після лікування скорочується.

  4 аргументи на користь плазмотерапії

  PRP-терапія як альтернатива оперативному лікуванню має значну кількість переваг:

  1. Триває усього пів години.
  2. Відсутня потреба приймати ліки, тож виключено негативний вплив на печінку, нирки та інші органи.
  3. Не треба залишати улюбленця в стаціонарі. Коли процедуру буде завершено, він зможе повернутися додому, до свого звичного життя.
  4. Немає ризику ані виникнення алергічної реакції, ані інфікування, адже використовується власний біологічний матеріал пацієнта.

  Наша ветклініка в Києві застосовує новітні технології — Arthrex Angel System. Обладнання є надпотужним: дає концентрацію клітин у 18 разів більшу, ніж звичайні системи. Унікальна «Технологія трьох сенсорів» точно розподіляє по стерильних контейнерах компоненти крові: збагачену плазму, бідну плазму та еритроцити, що дозволяє нашим досвідченим ветеринарам досягати високої ефективності плазмотерапії.

  Записатися на прийом Live-консультація