Наталія Василик

Наталія Василик

Лікар Ветеринарного Центру «ANIMAL CLINIC»

Досвід роботи:

  • 2024 – зараз : "ANIMAL CLINIC" LLC , центр ветеринарної медицини, посада: Ветеринарний лікар.
  • 2021- 2024 : Лікар ветеринарної медицини в клініці "Рудий кіт"
  • 2008 - 2021 : Лікар ветеринарної медицини в клініці для дрібних домашніх тварин «WSW» (клініка доктора Величко С.В.).
  • 2004 - 2008 : Асистент кафедри фізіології, патофізіології та морфології тварин НАУ (зараз НУБіП) в м. Києві, викладала дисципліни "Патофізіологія тварин", "Клінічна патофізіологія", "Імунологія тварин".
  • 2000 : Лікар ветеринарної медицини у міській комунальній ветеринарній лікарні м. Тернополя.

Хто я?

Людина, для якої тварини є невід’ємною частиною життя. Щоб допомогти їм – стала ветеринарним лікарем, щоб робити це якісно – буду вдосконалюватись все життя.
Досягнення
Найцінніші досягнення – це врятовані живі пацієнти, це дружній мікроклімат колективу і мирне небо над головою. Це дорога, якою ми рухаємося щодня не для досягнення вершин, а для того, щоб йти.
Особисті цінності
В пріоритеті – християнські цінності. Ціную життя в усіх його проявах та людяність незалежно від обставин.
Особисті якості
"Аеродинамічне тіло бджоли не пристосовано літати, але добре, що бджола про це не знає" (надпис на плакаті у космічному науковому центрі NASA) Закон фізики, аеродинамічний принцип свідчить, що ширина крил занадто мала, щоб утримати її величезне тіло в польоті, але бджола не знає, вона нічого не знає про фізику чи її логіку і все одно летить.
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!