Комп'ютерна томографія

Комп'ютерна томографія тваринам (КТ) — обстеження вихованців, яке в Animal Clinic у Боровій проводиться прогресивним обладнанням — томографом Iona-VeT. Він дає нашим ветеринарам можливість у режимі реального часу отримати високоякісні зображення у різних проєкціях.

Комп'ютерна томографія

Комп'ютерна томографія кішкам собакам та іншим вихованцям

Комп'ютерна томографія тваринам (КТ) — обстеження вихованців, яке в Animal Clinic у Боровій проводиться прогресивним обладнанням — томографом Iona-VeT. Він дає нашим ветеринарам можливість у режимі реального часу отримати високоякісні зображення у різних проєкціях.

Апарат щосекунди шарами виконує знімки вибраної області чи органу. Вони швидко обробляються комп'ютером та об'єднуються у 3D-модель. Нею лікар визначає стан здоров'я тварини. КТ дозволяє локалізувати осередок травми чи недуги. На Київщині ми виконуємо обстеження таких ділянок організму пацієнта:

Важливо: рухливість та паніка тварини заважають отримати якісне зображення, тому в нашій філії у СМТ Борова впроваджено загальноприйняту практику: введення анестезії перед процедурою. Тобто під час томографії ваш улюбленець спатиме.

Чому краще привезти вихованця на КТ до Animal Clinic?

 • Точний діагноз за один візит.
  У нас можна зробити КТ, рентген та інші необхідні обстеження: щоб дізнатися діагноз, не потрібно їздити різними клініками й мучити вихованця декількома анестезіями. Апарат може виявити уражену ділянку розміром усього 0,5 мм, тому наш фахівець точно не пропустить патологію, якщо вона є.
 • Індивідуальний підхід до дослідження різних пацієнтів.
  КТ ми робимо собакам, кішкам та іншим дрібним домашнім вихованцям. Для кожного з них відповідно до ваги вибирається певний рівень навантаження рентгенівських променів.
 • Дослідження різних рівнів складності.
  Обстежити можна будь-яку область тіла тварини, у тому числі судини та лімфовузли. Для отримання точних відомостей про параметри та особливості патології застосовується контрастна речовина.
 • Контроль під час процедури та після неї.
  Під час томографії анестезіолог перебуває поряд із пацієнтом, спостерігаючи за його станом.

Показання до проведення КТ:

 • Чужорідне тіло.
 • Підозра на новоутворення чи метастази.v
 • Аномалії судинної системи.
 • Вроджена серцева вада.
 • Захворювання сечостатевої системи.v
 • Травми голови, грудної клітки, хребта, черевної порожнини, кінцівок.
 • Недуги внутрішніх органів, гострі болі в черевній порожнині.
 • Ортопедичні захворювання: деформація кісток та суглобів, дисплазії, артрити, артрози.

Протипоказання до виконання комп'ютерної томографії:

 • Вагітність.
 • Непереносимість компонентів анестезії.
 • Гостра ниркова або печінкова недостатність.

Часті питання про КТ

Як підготувати тварину до томографії?

Не годуйте улюбленця за 12 годин та не давайте воду за 6 годин до обстеження томографом. Терміни варіюються залежно від породи тварини, тому заздалегідь проконсультуйтеся з ветеринаром. Попередньо обстежте вихованця (УЗД серця, загальний та біохімічний аналіз крові), щоб зрозуміти, чи безпечно вводити анестезію. Обов'язково візьміть із собою результати виконаних раніше досліджень.

Чи процедура є шкідливою для тварини?

Ні. КТ сучасним томографом — безпечний спосіб обстеження. Променеве навантаження є набагато нижчим, ніж в інших, старих моделей. До того ж процедура триває недовго. Завдяки попередньому обстеженню та контролю наших досвідчених ветеринарів можете не турбуватися за свого чотирилапого друга.

Скільки часу займає томографія?

Сама процедура триває від 5 до 40 хвилин. Але з моменту приїзду власників та вихованця до клініки до від'їзду додому зазвичай минає близько 2 годин. Тривалість залежить від ваги пацієнта та масштабу сканованої ділянки.

Якщо зробили рентген, то навіщо робити КТ?

Наш діагностичний комплекс Iona-VeT дозволяє виконувати рентгенівське обстеження та комп'ютерну томографію. Різниця — в обсязі інформації. Рентген є актуальним для попереднього обстеження. Знімки показують виключно серйозні відхилення та лише в одній площині. КТ виявляє будь-які зміни, навіть незначні ущільнення в організмі тварини.

Вартість послуг:

Інструментальні методи діагностики
Послуга
Вартість, грн
КТ ангіографія легеневих артерій
3200
КТ головного мозку
3000
КТ грудний відділ Т1 - Т13
3000
КТ крижовий відділ
3000
КТ малого тазу ( самець )
2500
КТ малого тазу ( самка )
2500
КТ нирок
2100
КТ орбіт
2000
КТ поперековий відділ - L1 - L7
3000
КТ придаткових пазух носа
2000
КТ скроневої кістки
1500
КТ хвостовий відділ
3000
КТ шийний відділ Атлант C1
2900
КТ шийний відділ Епістрофія С2
2900
КТ шийний відділ С 3 С4 С5 С 6
3500
КТ шийний відділ сьомий хребець С 7
2600
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!