Комплексне КТ-обстеження головного мозку 🧠 та шиї тварини у ПГТ Борова.

Вихованець травмувався? Йому було поставлено попередній діагноз про патологію в шиї чи головному мозку? У таких випадках обов'язковим є проведення КТ голови та шиї. У селищі Борова на Київщині процедура виконується на новітньому устаткуванні. Сучасний рентгенівський комплекс Iona-VeT дозволяє нашим досвідченим ветеринарам виявляти найменші відхилення від норми.

Навіщо робити КТ голови котам, собакам, гризунам?

Комп'ютерну томографію ветеринарний лікар призначає для виявлення таких порушень, як:

  • Травми мозку та основи черепа.
  • Судинні порушення.
  • Запальні процеси.
  • Структурні аномалії.
  • Крововиливи та гематоми.

Наші фахівці сканують головний мозок, скроневі кістки, орбіти, верхню та нижню щелепи, придаткові пазухи носа, сльозовивідні шляхи. Окремо можна обстежити скронево-нижньощелепні суглоби. Екстрене обстеження головного мозку є необхідним, якщо тварина отримала серйозну травму голови, а також є симптоми крововиливу в мозок: нахилена голова, відсутність координації рухів, сліпота.

КТ шиї тваринам у СМТ Борова

Комплексне томографічне обстеження шийної зони проливає світло на стан гортані, трахеї, стравоходу, слинних залоз, м'яких тканин та лімфовузлів. На знімках, які роблять комп'ютер, чудово видно найдрібніші зміни як у м'яких, так і у твердих тканинах. Обстеження дозволяє спростувати або підтвердити наявність:

  • Кісти.
  • Пухлинного чи запального процесу.
  • Патології судини.

Іноді, наприклад, для дослідження судин мозку, лікар вашого улюбленця може призначити КТ голови або шиї з використанням контрастної речовини. Введення йодомісткого препарату не викликає у тварин дискомфорту, а для його виведення не потрібні додаткові процедури. Професіонали нашої ветеринарної клініки подбають про те, щоби обстеження для пацієнта пройшло без стресу.

Вартість послуг:

Інструментальні методи діагностики
Послуга
Вартість, грн
КТ головного мозку
3000
КТ орбіт
2000
КТ придаткових пазух носа
2000
КТ скроневої кістки
1500
КТ шийний відділ Атлант C1
2900
КТ шийний відділ Епістрофія С2
2900
КТ шийний відділ С 3 С4 С5 С 6
3500
КТ шийний відділ сьомий хребець С 7
2600
Записатися на прийом Live-консультація
Viber чат
doggy

Любі клієнти!

Ми продовжуємо надавати послуги за цінами, сформованими до вторгнення РФ в Україну, попри підвищення курсу $ та здорожчання витратних матеріалів і медикаментів для нас у 2,5 рази. Все заради перемоги!